Kuchař do domu

Jste zaneprázdněni, unavení z práce, neumíte vařit nebo chcete udělat dojem na návštěvu? Pak je pro vás služba Kuchař do domu jako dělaná. Nejen, že vám profesionální šéfkuchař Vladimír Šindelář uvaří pokrmy dle vašich přání přímo u vás doma, ale také nabídne přípravu gurmánských pokrmů, včetně zpracování celého menu.

Degustační menu kde si jen řeknete

Kuchaře si však nemusíte zvát pouze do domu. Přijde za vámi kamkoliv budete potřebovat – na chatu, firemní či propagační akci či teambuilding, postará se vám i o catering na rodinné oslavě či svatbě, ale i sportovních či jiných akcí apod., přičemž nezáleží na tom, zda bude vařit pro jednu osobu nebo celý stadion.

Tím však využití cateringových služeb Vladimíra Šindeláře nekončí. Naučte se vařit jako profesionál, okouzlete návštěvu gastronomickou show, zahradní párty nebo uspořádejte tematickou akci (mafiánský večírek, pirátský večírek, western párty, rocková párty atd.)! To vše vám tato služba nabízí včetně výzdoby. A nejen to.

Kompletní servis

Bojíte se časové náročnosti nabízené služby? Přece jen bude vyžadovat nákup potravin, přípravu kuchyňského nádobí, servírování pokrmů, obsluhu hostů, následný úklid … Nemusíte! O vše se postará sám šéfkuchař, který nakoupí čerstvé a kvalitní suroviny (na polotovary zapomeňte) těsně před jejich přípravou, které doveze spolu s potřebným kuchyňským nádobím. Po jejich přípravě se po domluvě postará také o jejich servírování, čímž se plně můžete věnovat svým hostům, a následně uskladní nesnědené pokrmy a uklidí kuchyň.

Říkáte si: „Kolik to bude stát?“ Výsledná cena se odvíjí od typu akce, jejího rozsahu a doprovodných služeb, přičemž je založena na hodinové sazbě gastronomických služeb, ceny nakoupených surovin a případného zapůjčení výzdoby. Proto si před sjednáním služby nezapomeňte zažádat o předběžnou kalkulaci, přičemž nezapínejte, že cena zahrnuje i váš ušetřený čas, který můžete věnovat svým nejbližším a tomu, co je pro vás důležité.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o naše služby? Rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy.

Kontakt


Orel 263, 538 21 Slatiňany

Cateringové služby, Vladimír Šindelář - Copyright 2015