Svatební hostiny

Novinka pro tuto svatební sezónu

Svatby v oblacích

Svatební den je důležitým milníkem v našich životech. Ten den na každém detailu záleži. Na naplánování takového dne a to od obřadu, přes svatební hostinu až po večerní radovánky chce zkušenosti. My jsme tu od toho, abychom vám pomohli a udělali z plánovacích poviností něco výjimečného, něco, na co se nezapomíná.

Zajistíme svatební hostinu, na kterou nezapomenete

Poskytujeme kompletní servis týkající se svatebních hostin. Nejsme omezeni barevným laděním, proto nám stačí říci v jakém duchu a barevném provedení chcete hostinu mít a my se již o vše postaráme. Zařídíme nejen svatební hostinu, ale připravíme i svatební dort. Krom jídla zajišťujeme také:

Během oběda také můžeme zajistit hlídání Vašich nejmenších, aby celá hostina proběhla naprosto v klidu a vy si mohli užívat kouzla okamžiku.

Typické svatební menu

Obědem to nekončí

Jsme schopni zajistit také odpolední a večerní program. O děti bude postaráno v našem dětském koutku. Večer přijde grilovaná kýta či lahodné steaky vhod a pro vegetariány máme jako eso v rukávu vynikající saláty.

Jak probíhá objednávka

Nejprve se sejdeme a vy mi řeknete jaká máte očekávání a představy, společně najdeme vhodné řešení, abychom co nejvíce vystihli vše podstatné a zároveň se vešli do stanoveného finančního stropu. Nejdéle 14 dní před termínem hostiny by měla být zaplacena záloha za naše služby a poté nás bude čekat přímo samotná hostina. Po hostině jsme schopni zajistit také úklid využitých prostor. Zbytek z ceny se platí až po svatební hostině a to ať už hotově či na fakturu.

Časté otázky

Fotogalerie

Nezávazná poptávka

Máte zájem o naše služby? Rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy.

Kontakt


Orel 263, 538 21 Slatiňany

Cateringové služby, Vladimír Šindelář - Copyright 2015